Zakladatelem klempířské a pokrývačské firmy je Radek Novák, který v roce 2013 navázal na rodinnou tradici založenou jeho otcem již na počátku 90. let.

Radek Novák je vyučeným klempířem se zaměřením na stavební výrobu. V oboru se pohybuje již od roku 1994, kdy nastoupil jako stavební klempíř do rodinné firmy svého otce. Následně tři roky pracoval ve Zlínském kraji ve středně velké společnosti zaměřující se na klempířské, pokrývačské, tesařské, zámečnické a izolatérské práce, poté pracoval deset let pro přední pražskou společnost zaměřující se na kompletní dodávky střech a poskytující své služby napříč celou Českou republikou, v níž kromě činnosti stavebního klempíře vykonával řadu let také pokrývačské práce včetně pokládky břidlice, pálené, betonové i plechové střešní krytiny. V rámci klempířského řemesla získal Radek Novák bohaté zkušenosti zejména s materiály Pz, TiZn, Cu, Al a nerezí.

Na základě získání živnostenského oprávnění pro obory klempířství a pokrývačství zahájil Radek Novák v roce 2013 činnost vlastní klempířské a pokrývačské firmy. 

Klempířská dílna, veškeré technické zázemí a provozovna jsou umístěny ve Strážnici, v logistickém areálu Prefa Brno a.s. v ulici Jiřího z Poděbrad.

NAVIGACE

Úvod  l   O nás  l   Služby  l   Materiály
Galerie  l   Poptávka  l   Kontakt

PROVOZOVNA

Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice

KONTAKT

Tel.:  +420 736 609 713
E-mail:  info@klempirstvi-novak.cz

Copyright © 2015- Radek Novák. Všechna práva vyhrazena. Realizace: IZIC CZ